Web Analytics

Tag: Tringa Berisha

Re e vjehërr, Mihrija dhe Tringa e ndezin rrjetin me foto në bikine nga plazhi

Mihrije Braha, e njohur për prezantimin e saj të zërit të mrekullueshëm dhe për vetë figurën e bukur, po...

‘Je nën urdhrat e mija’, Mihrija befason me deklaratën ndaj rejës së saj Tringës

Mihrije Braha po e shijon mundësinë e të qenit vjehërr. Bashkë me gruan e djalit, Tringën, Mihrija shpeshherë bën shfaqje...

Ndodh edhe kjo, renë e Mihrijes e zë gjumi në kafiteri! Publikohen pamjet!

Tringa, është e njohur në publik si partnerja e Platorit, djalit të këngëtarëve të njohur Mihrije dhe Naim Abazi. Tringa...

Mes valëve të detit, reja e Mihrijes ekspozon format e bujshme në bikine

Tringa, është e njohur në publik si reja e Mihrije Brahës. Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale, ku sjell...

Tringa publikon foto duke blerë ‘harxh’ me vjehrren Mihrijen në Amerikë

Mihrije Braha dhe reja e saj Tringa kanë udhëtuar bashkë në Amerikë. Nga atje kanë sjellur imazhe të ndryshme krah...

Reja e Mihrijes ‘djeg’ rrjetin, publikon foto të reja në bikine

Tringa Berisha, është e njohur në publik si reja e Mihrijes dhe Naimit. Ajo është goxha aktive në rrjete sociale,...

Mihrija udhëton me renë e saj, mahnitin me foto nga New York-u

Mihrija Braha dhe reja e saj Tringa kanë udhëtuar bashkë drejt New Yourk-ut. Tringa ka publikuar disa foto të bukura...

Reja e Mihrijes humb personin e dashur, bën postimin prekës!

Reja e këngëtares Mihrije Braha, Tringa ka humbur një person të dashur. Përmes një postimi në Instagram ajo ka njoftuar...

Reja e Mihrijes na prezanton me nënën, a ju duket se ngjajnë?

Tringa Berisha, u bë e njohur në rrjet si nusja e Platorit, djalit të këngëtarit Naim Abazi dhe këngëtares...

Reja e Mihrijes publikon pamje nga oborri dhe shtëpia luksoze

Tringa Berisha është reja e këngëtares Mihrije Braha. Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale ku herë pas here ndan...

Jo me fustan e dallama si nuset tjera, nuk do besoni si është veshur reja e Mihrijes për Bajram

Në skenën e showbizit, Tringa ka bërë emër si një ndër nuset më të komentuara dhe të vëmendshme. Në kohën...

Reja i’a merr rrobat Mihrijes, ajo ankohet publikisht: ‘Tinzajka e zanave’…

Mihrije Braha ka treguar gjithmonë që ka raporte të shkëlqyeshme me rejen e saj Tringen. Shpesh herë ato i shohim...