Web Analytics
E enjte, 20 Qershor, 2024
31.7 C
Pristina

Ndodh edhe kjo, renë e Mihrijes e zë gjumi në kafiteri! Publikohen pamjet!

Tringa, është e njohur në publik si partnerja e Platorit, djalit të këngëtarëve të njohur Mihrije dhe Naim Abazi.

Tringa shpesh publikon pamje krah familjes së burrit duke treguar raportin e ngushtë, sidomos me vjehrren.

Por, së fundmi shoqëria e saj i kanë publikuar një foto jo fort të zakontë.

Tringa shihet duke e zënë gjumi duke pirë kafe, nga lodhja e tepërt. ‘Tringa masi ka udhëtu 19 orë e ka ardh direkt në kafe’ shkruhet krahas fotos./InfoKosova/

Shiko foton:

Nga rubrika