Web Analytics
E diel, 16 Qershor, 2024
16 C
Pristina

InfoKosova

Eshtë shëndoshur aq shumë sa s’do ta njihni, shihni sa ka ndryshuar Alvisa e Përputhen

Alvisa Qarri është një nga ish konurrentet e emisionit të dashurisë Përputhen. Ajo ishte një nga konkurrentet më të komentuara,...

Kënga e fundit një dedikim për Heidin? Massimiliano habit me deklaratën: Eksperienca që kam pasur…

Massimiliano Varrese ishte pjesë e “Top Arena” ku foli për jetën e tij profesionale dhe personale. Por Erjola Doçi e...

Shqipëria e pëson keq nga Italia, ky është rezultati final

Pak minuta me pare mbaroi loja Itali -Shqiperi. Kete radhe Shqiperia e nisi me humbje ku humbi 1 me 2. Edhe...

Flet ambasadori francez: Kolegu im Malaj dhe Kurti kërcyen nga gëzimi pas golit të parë të Shqipërisë

Sonte eshte duke luajtur Shqiperia kunder Italise. Ambasadori francez në Kosovë Olivier Guerot ka shpërndarë një fotografi, për të cilën...

‘Bebja qe mu be shoqe kaq shpejt’ Alketa publikon foto si rrallë here me vajzën e saj

Moderatorja e njohur Alketa Vejsiu ka qenë gjithmonë e diskrete për jetën e saj private. Alketa ka dy fëmijë, një...

Kiara Tito dhe vajza e saj Luna në mbeshtetje të Kombetares, nënë e bijë vishen kuq e zi dhe sjellin fotot e ëmbla

Shqipëria sot zhvillon ndeshjen kundër Italisë në Euro 2024 në stadiumin “Iduna Park”. Pjesa e pare perfundoi 2 me 1...
spot_imgspot_img

Italia shënon golin e dytë, përmbysë rezultatin ndaj Shqipërisë

Italia ka shënuar gol ndaj Shqipërisë. Golin e dytë për Italinë e shënoi, Barella. Barella realizoi në minutën e 16’të./Blic/

Barazon Italia ky është futbollisti që shënon me kokë ndaj Shqipërisë

Shqipëria ka pësuar gol ndaj Italisë. Golin e parë për italianët e shënoi, Bastoni. Bastoni gjeti golin në minutën e 10’të. Rezultati...

Gol në minutën e parë, Shqipëria në epërsi ndaj Italisë, ja kush shënoi

Shqipëria ka shënuar gol ndaj Italisë.Golin e parë e shënoi Nedim Bajrami. Bajrami realizoi në minutën e parë. Rezultati aktual 0-1.

Pak para nisjes, policia arreston 50 persona në tentativë për të sulmuar kuqezinjtë

Na ndajnë dhe pak minuta që prej nisjes së ndeshjes së shumëpritur Shqipëri-Itali. Sakaq, kjo do jetë një ndeshje...

E dashura angleze e Armando Brojës “trazon” rrjetin, vishet kuq e zi para ndeshjes

Dashuria e Jade Wills për Armando Brojën ka shkaktuar një rrëmujë të vërtetë në rrjetet sociale sot, pasi ajo...

‘Forca kombëtarja jonë, do ta tundim Gjermaninë’, Shkurte Fejza në përkrahje të Kombëtares

Shqipëria sot zhvillon ndeshjen kundër Italisë në Euro 2024 në stadiumin “Iduna Park”. Shumë artistë kanë reaguar në rrjetet e...