Web Analytics
E martë, 28 Maj, 2024
16.9 C
Pristina

Mihrija udhëton me renë e saj, mahnitin me foto nga New York-u

Mihrija Braha dhe reja e saj Tringa kanë udhëtuar bashkë drejt New Yourk-ut.

Tringa ka publikuar disa foto të bukura nga atje krah vjehrres.

Të rregulluara deri në detaje ato shihen mjaft të lumtura krah njëra tjetres.

Ato gjithmonë kanë treguar se kanë raporte shumë të mira me njëra tjetren./InfoKosova/

Shiko foton:

Të fundit