Web Analytics

Tag: Mihrije Braha

Reja i pozon në bikine, Mihrija i bën komentin epik

Tringa ditët e fundit po i shijon pushimet në Shqipëri. Nuk munguan pozat provokative me bikini pink. Në mesin e shumë...

Ja si duket Mihrija me renë e saj në dasmë

Mihrija dhe reja e saj kanë bërë që shoqëria të ngrihet në këmbë për të shfaqur marrëdhënien e tyre...

Re e vjehërr, Mihrija dhe Tringa e ndezin rrjetin me foto në bikine nga plazhi

Mihrije Braha, e njohur për prezantimin e saj të zërit të mrekullueshëm dhe për vetë figurën e bukur, po...

‘Je nën urdhrat e mija’, Mihrija befason me deklaratën ndaj rejës së saj Tringës

Mihrije Braha po e shijon mundësinë e të qenit vjehërr. Bashkë me gruan e djalit, Tringën, Mihrija shpeshherë bën shfaqje...

Tringa publikon foto duke blerë ‘harxh’ me vjehrren Mihrijen në Amerikë

Mihrije Braha dhe reja e saj Tringa kanë udhëtuar bashkë në Amerikë. Nga atje kanë sjellur imazhe të ndryshme krah...

Mihrija udhëton me renë e saj, mahnitin me foto nga New York-u

Mihrija Braha dhe reja e saj Tringa kanë udhëtuar bashkë drejt New Yourk-ut. Tringa ka publikuar disa foto të bukura...

Askush nuk e dinte, por Mihrije Braha e ka kryer këtë shkollë!

Mihrije Braha është një ndër emrat më të njohur të estrades, e cila vazhdimisht gjeneron lajm. Këngëtarja ka thënë se...

Mihrija e dërgoi rejën në fshat për Bajram që të bëj ‘hyzmet’, ajo befason me reagimin (Video)

Mihrije Braha dhe reja e saj, Tringa, shfaqin një lidhje të veçantë, e cila shpesh shfaqet në postimet e...

Upss! Kush ja hoqi hartën nga balli këngëtares Mihrije Braha?

Mihrije Braha shumë shpesh vendoset në qendër të vëmendjes për shkak të deklaratave të saj. Ajo, është në muzikë, në...

Mihrija harron se është bërë vjehërr, i duket vetja akoma nuse, vishet me dallamë dhe realizon grim të rëndë

Mihrije Braha është ndër këngëtaret me të dashura për publikun shqiptar. Ajo vazhdon te jete aktive ne moderim por edhe...

A e keni ditur? Ky është personi që i’a shkrep fotografitë Mihrije Brahes!

E mirënjohura këngëtare Mihrije Braha është gjithmonë në qendër të mediave rozë. Nuk kishte se si të mungonte edhe...

Mihrija na prezanton me veturën super luksoze te Naimit

Naim Abazi dhe Mihrije Braha janë një ndër çiftet me të dashura për publikun shqiptar. Mihrija është aktive në ‘Tik-tok’...