Web Analytics

Të tjerët e shrytëzojnë për pushim, por ja çfarë bën reja e Mihrijes në bregdet

Tringa Berisha është reja e këngëtares së njohur Mihrije Braha.

Ajo është aktive në rrjete sociale, ku së fundmi ka treguar se ndodhet në pushimet.

Ajo ka befasuar me një postim ku shihet duke lexuar libër në bregdet.

Ndryshe, edhe Mihrija shpesh e ka cekur se reja e tyre ka skruajtur libra dhe lexon shumë./InfoKosova/

Shiko foton:

Nga rubrika