Web Analytics

‘E gjithë bota ime ra poshtë!’ Keisi flet për njohjen me partneren e Sabianit

Botuar nga: InfoKosova

Keisi Medini ka treguar gjithnjë se sa e lidhur është me të atin, Sabianin.

Por, çfarë raporti ka me partneren e tij?

Këngëtarja ka bërë një rrëfim të rrallë në ‘Kepi i VIP-ave’ duke treguar më shumë mbi marrëdhënien me bashkëshorten e Sabianit.

Ajo rrëfeu se në fillim e gjithë bota i ra poashtë por shtoi se e ka kaluar dhe disa situata e kanë bërë më të fortë.

“Në fillim ishte pak e sikletshme.

Isha shumë e lumtur dhe e gjithë bota ime ra poshtë, më erdhi pak papritur.

Janë disa situata në jetën time që i kam kaluar, më kanë bërë më të fortë, më kanë rritur më shumë…”

Para pak javëve, këngëtarja tha në një intervistë se marrëdhënien me Sabianin e ka shumë të ngushtë, ashtu edhe me të ëmën por kjo e fundit nuk dëshiron të bëhet pjesë botës së showbizit, dhe për këtë arsye ajo nuk flet shumë për të.

“Marrëdhënia me mamin është e njëjtë si ajo me Sabianin, por thjesht duke qenë se nuk është pjesë e botës së televizionit kam dashur ta lë si mënjanë, pasi nuk ka qejf që të dalë nëpër portale.

E lë mënjanë, pasi dua që ajo të ketë qetësinë e saj, e kam si motër.

Jam rritur me dashuri shumë të madhe, babi dhe mami janë 24 orë pas meje.”

Lidhur me raportin që mban Sabiani me nënën e saj, Keisi tha se këta të fundit gëzojnë shumë respekt për njëri-tjetrin.

“Normal që mami dhe babi takohen, kanë një marrëdhënie shumë të mirë, si rallëherë ndodh në Shqipëri.

Kanë respekt për njëri-tjetrin e kanë pasur gjithmonë, ai është një baba perfekt, kujdeset dhe për mamin tim. Është një kryefamiljar perfekt.”

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT