Web Analytics
E hënë, 27 Maj, 2024
13.4 C
Pristina

“E ka sjellë Donaldi për ty…”, çfarë i jep Romeo-Heidit?

Vetëm pak më parë një helikopter ka kaluar mbi shtëpinë e “BBV3” për Romeon.

E këtë herë nga fansi i tij më i zjarrtë, binjaku i tij Donaldi, i cili ka hedhur nga helikopteri karafila për vëllain e tij.

Më pas Romeo ka marrë një nga karafilat dhe ia ka dhënë Heidit duke i dhuruar edhe një puthje e duke i thënë se është njejtë sikur ia ka sjellë Donaldi.

Romeo: Zëre se i ka sjellë Donaldi për ty!

Shiko videon:

Të fundit