Web Analytics

E ofendoi rёndё Santianёn, Bucit dhe Verones i bëhet zemra mal, kështu i komentojnë Edonese

Botuar nga: InfoKosova

Edona James mbreme ka hyre live ne Instagramin e saj privat, ku u ndoq nga 10 mijё fansa.

Ajo nuk la gje pa thene per banoret e shtepise se BBVK, e ne veqanti per Santianen.

E ashper ne fjalet e saj ndaj Santianes, Verona e Buci e shijuan mjaft shume, ata u kenaqen dhe lane takim qe te takohen sonte bashke./VEQSHQIP/

Shiko komentet:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT