Web Analytics

E papërshtatshme për një nënë, Genta Ismajli e tepron me këtë video provokuese

Botuar nga: InfoKosova

Genta Ismajli, është njëra nga personazhet më të përfolur në mediat rozë, ajo ka disa muaj që është bërë nënë për herë të parë, duke sjellur në jetë binjakët djal dhe vajzë.

Lidhje me biznesmenin e njohur turk, Usta bëri bujë të madhe duke e bërë atë të jetë në qendër të vëmendjes, jo vetem ne mediat vendore por edhe ato turke.

E lidhja e tyre u forcua edhe më shumë kur çifti në fjalë u bënë prindër për herë të parë të dy binjakëve.

Vajza dhe djali i kanë bërë më të bukur jetën këngëtares.

Genta parta pak çastesh ka publikuar një video duke bërë kërcim provokues. /ORAinfo/

Shiko videon:

Të FUNDIT