Web Analytics

E papritur, Fero i’a shpreh haptas dashurinë Arbenitës

Botuar nga: InfoKosova

Fero dhe Arbenita janë çifti më i përfolur në media rozë.

Ani pse kjo e fundit nuk ndalon së thumbuar Feron me postime në Instastory, ai ende ka ndenja për të.

Fero para pak minutave publikoi një video të luanit dhe si mbishkrim tha.

“Une kur isha me Arbenita”

Duket se ish-reperi ndenjë ende shpres për momentet e lumtura që ka përjetuar me bashkshorten e tij, derisa çdo gjë morri tjetëe kahje.

Shiko videon:

RRJETET SOCIALE

630,627FansaPëlqeje
27,997NdjekësitNdjek
992NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Të FUNDIT

x