Web Analytics

E papritur, Kiara e prish Luizin me njerëzit e zemrës?

Botuar nga: InfoKosova

Ka përfunduar spektakli më i ndjekur në Shqipëri, Big Brother Vip Albania, ku fitues nxori këngëtarin Luiz Ejlli.

Luizi ishte banori i cili u komentua gjere e gjate për lojën e tij brenda formatit te Big Brother Vip Albania.

Nofka e tij te publiku shqiptar është ‘Luani’., shkruan InfoKosova.

Strategjia e tij ndaj lojës ka qenë mjafte e mire ku ka bere për vete te rinje dhe te vjetër.

Pas daljes nga BBVA, Luizi është komentuar neper media se ka larguar disa njerëz nga vetja.

Së fundi është një video e cila po qarkullon nëpër media, ku shihet se Luizi kishte larguar nga instagrami dy shokët e tij Jonin dhe Marion.

Nuk dihet arsyet e kësaj ‘krisje’ megjithatë komentuesit i vënë fajin Kiares./InfoKosova/

Shiko videon:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT