Web Analytics

E refuzoi motra e Bardhit, Sara shpërthen në lot (VIDEO)

Botuar nga: InfoKosova

Kutia e Pandorës i dha dje Sarës mundësinë që të kërkonte në rrjet informacione për të.

Komentet dhe lajmet që po qarkullojnë për lidhjen e saj me Bardhin dhe historinë e përfunduar të dashurisë me Endrikun, duket se e kanë përfshirë emocionalisht dhe mëngjesin e sotëm është shfaqur e shqetësuar.

Pranë saj ndodhej Ilnisa e cila u interesua të dinte se çfarë e kishte mërzitur banoren, ndërsa e këshilloi të mos i marrë parasysh komentet që ka parë, pasi ajo e di sesi qëndron e vërteta.

Nga Kutia e Pandorës në zarfin e zi, Sara gjithashtu kishte dy mundësi zgjedhje për nominimet e ardhshme.

Ajo shpëtoi vajzat dhe çoi në televotim djemtë.

Shiko videon:

Të FUNDIT