Web Analytics

E shau dhe e ofendoi Edona James në rrjete sociale, kёshtu i pёrgjigjet Santiana

Botuar nga: InfoKosova

Edona James mbreme ka hyre live ne Instagramin e saj privat, ku u ndoq nga 10 mijё fansa.

Ajo nuk la gje pa thene per banoret e shtepise se BBVK , e ne veqanti per Santianen.

Fjale e ofendime nga me te ashpera u tha nga ana e Edones, por si duket Santianes nuk I kane bere fare pershtypje.

Ajo se fundmi u shfaq ne nje qender estetike./veqshqip

Shiko videon:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT