Web Analytics
E hënë, 27 Maj, 2024
18.7 C
Pristina

E thumboi mbrëmë, Arbana Osmani ka njё pёrgjigjje edhe pёr Bledi Manen

Arbana Osmani pak minuta me pare ka ndare me fansat nje postim, mbrenda te cilit mund ti gjejme pergjigjjet per kedo .

Ajo u shpreh falenderuese per televizionin Top Channel dhe u uroj suksese gjithe stafit te BBVA3.

’Klan Kosova nuk ka nevoje per Gani Germine , ashtu sic Top Channel nuk ka nevoj per Bledi Mane’’, kjo e fundit u duk sikur thumb per ngjarjet e fundit lidhje me Arbana Osmanin dhe Top Channelin.

Por, Arbana nuk ka vonuar dhe ka falenderuar TCh duke mbyllur gojra te shumta te cilet kishin deklaruar se ajo ka prishur mardheniet me Top Channel.

Shiko postimin:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Arbana Osmani (@arbanao)

Të fundit