Web Analytics

Edhe në këtë vend reja e ‘zgjuar’ e Mihrijes lexon libër

Botuar nga: InfoKosova

Një deklaratë e këngëtares Mihrije Braha, për nusen e djalit të saj u bë mjaftë virale në rrjete sociale.

Në një nga televizionet vendore Mihrije u shpreh se reja e saj “ka fituar 7 bursa dhe ka shkruar edhe 6 romane, të cilat as nuk i ka shfrytëzuar bursat e as nuk i ka publikuar romanet”, shkruan InfoKosova.

Kjo deklaratë pushtoj rrjetet sociale duke u përfolur mjaftë shumë.

Së fundi Triga po ‘ia mbyllë’ gojën ndjekësve me fotografitë teksa lexon libër edhe në plazh./InfoKosova/

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT