Web Analytics
BallinaSHOWBIZEdona ftohet në një dasmë në Kanada, vesh fustanin me të bukur

Edona ftohet në një dasmë në Kanada, vesh fustanin me të bukur

Edona Llalloshi, është njëra nga artistet më të dashura për publikun, ajo është një bashkëshorte dhe një nënë shumë e përkushtuar, duke treguar se familja është gjëja më e rëndësishme për të.

Por, këngëtarja është shumë e angazhuar edhe në profesionin e saj, pasi që pothuajse në çdo mbrëmje është e ftuar në dasma e ahengje.

Edona se fundmi po qëndron në Toronto të Kanadasë, se bashku me vëllanë e saj, Miloti, atje Edona ka kënduar në disa dasma e ahengje.

Ndërsa mbrëmë, Edona ka qenë e ftuar në një dasmë se bashku me Milotin, e veshur me fustan të gjatë e të bardhë, Edona ka shkëlqyer. /ORAinfo/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit