Web Analytics

Edona zhvesh pothuajse komplet gjoksin, Blerandos i ‘bije’ të fikët

Botuar nga: InfoKosova

Të premten është finalja e madhe e Big Brother Vip Kosova 2.

Edona, Blerando, Lumbardhi dhe Shqipja, janë katërshja finaliste, ku çmimin e madh do ta marr vetëm një, shkruan InfoKosova.

Në një lojë mes Edones dhe Blerandos, ku kjo e fundit ishte veshur shumë provokative.

Blerando humb koncentrimin dhe bën reagimin epik teksa she gjoksin e Edones./InfoKosova/

Shiko videon:

@bigbrotherkosova

Blerando luan gur, letër, gërshërë me Edonën, i humb koncentrimi shkaku i veshjes së Edonës 😂 BigBrotherVipKosova BBVK2 KlanKosova artmotion

♬ original sound – Big Brother VIP Kosova – Big Brother VIP Kosova

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT