Web Analytics

Efi  ngelet pa lekë në pushime

Botuar nga: InfoKosova

Efi Dhedhes është konkurentja e “Përputhen”,  dhe e “Big Brother VIP Albania 2” e cila po qëndron mjaftë aktive në të gjitha rrjetet sociale.

Tash e disa ditë ajo po bënë pushime, të cilat po i shijon në maksimum, bashkë me shoqën e saj Mikelën.

Ajo ka realizuar në Tik-Tok, ku në sfond dëgjohej dikush që ankohej për financat, ndërsa Efi e emitonte.

Ndër të tjera, Efi nuk dihet se me çka do të merret pas përfundimit të pushimeve, ndoshta do ta shohim në televizion, ashtu siç ka thënë ajo.

Shiko videon:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT