Web Analytics
E martë, 28 Maj, 2024
16.9 C
Pristina

Egla në gjendje jo të mirë shëndetësore, kështu reagon Romeo?

Diçka e papritur ka ndodhur në shtëpi.

Pasditen e sotme është komunikuar për banorët se Egla ndodhej në një gjendje jo të mirë shëndetësore e për momentin shfaqej e shtrirë në shtratin e saj me vigon duke marrë serum.

Deri në një moment banorët nuk e dinin se ku ndodhej Egla dhe mendonin se ishte nën kujdsin e mjekëve në spital.

Teksa kanë komentuar situatën, Graciano u shpreh shumë i revoltuar ndaj Romeos, pasi për të nuk duhet të presë që ajo mund të largohet nga shtëpia, pasi televotimi i tij me Heidin nuk do të anulohej.

Romeo e ka mohuar që ai dëshiron që Egla të largohet.

Graciano: Pse bëhesh i keq o burrë, i plasi se u eliminua të jetë mirë me shëndet, unë e di që ti ndoshta do të lirohesh që ajo të iki dhe të prishet gjëja poo…

Heidi: Jo jo te këto gjëra jo

Meritoni: Jo jo nuk prishen nominimet o Graciano.

Shiko videon:

Të fundit