Web Analytics

Egla rikthehet? – Ledjona ngjallë dyshime se produksioni i BBV po i mashtron keq shikuesit

Botuar nga: InfoKosova

Dikush këtu po gënjen.

Një ditë, pas lajmit për largim nga shtëpia e “Big Brother Vip Albanai” të aktores Egla Ceno për shkak sjelljeve të pahijshme për formatin sot, janë publikuar pamje nga produksioni ku Egla shihet e izoluar brenda ambientit të shtëpisë.

Egla shihej e izoluar, por një tjetër ish-konkurrente, Liridona Xheladinaj në “Fan Club”, ka thënë se është takuar me Eglën, madje thotë se ajo ishte e lumtur.

“Madje kam qenë personi i parë që e kam takuar kur e ka lënë shtëpinë (ke takuar Eglën), sapo e kam takuar edhe e kuptoje se sa e lumtur ndihej që doli nga ajo shtëpi sepse izolimi për kaq ditë, nuk ishte e mërzitur, ishte shumë e lumtur që po shifte njerëz të tjerë edhe ajer”, ka thënë Ledjona.

“Thjeshte më tha jam e lumtur dhe kisha duruar shumë”, u shpreh ajo./insajderi

Të FUNDIT