Web Analytics

Egla zbulon ‘pa dashur’ se Meritoni dhe Ilnisa kanë bërë seks në BBV

Botuar nga: InfoKosova

Ilnisa dhe Egla janë përfshirë në një debat tepër të ashpër me njëra-tjetrën orët e para të mëngjesit.

Teksa ishin në dhomën e gjumit, biseda mes konkurrenteve ka degraduar duke përfunduar në ofendime tepër të rënda dhe të papërshtatshme për një format televiziv.

Madje Egla ka lënë të kuptohet se Meritoni dhe Ilnisa kanë kryer marrëdhënie seksuale në BBV.

Egla: S’di ku të ha dhe ku të djeg.

S’ke turp, nënë e një vajze të rritur, flet mbrapa krahëve për seksin e grave të tjera.

O krevat dopio e Big-ut shkoj bëj ndonjë ohh aty dhe mbylle sqepin.

Se po çmendesh ndoshta, del nëpër komshinj me fol për seks! Dashuria të zbukuron, nuk të bën gore.

Ilnisa: Për modele si ty.

Kthehu nga ana tjetër, o copë mishi

Egla: Debile mashkull, ti je burrë mi. S’po të shkrin dot as ai.

Të FUNDIT