Web Analytics

Egzona dhe nëna e saj, duken si motra

Botuar nga: InfoKosova

Egzona e dëshmon çdo herë që ka një stil perfekt.

Ajo gjithmonë qëndron aktive në rrjete sociale, duke shkëlqyer në çdo kohë.

Këtë herë, bashkë me nënën e saj me fustana perfekt, duken sikur motra.

Si zakonisht, është Egzona ajo që bën dritë me grim dhe veshje çdo herë unike.

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,163,351FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT