Web Analytics

“Eksperienca më e keqe e jetës time është ajo në BBVA 2″/ Ja pse

Ka qenë së fundmi i ftuar në një intervistë për “Zgjohu me MCN”, aktori i njohur i humorit, Gent Hazizi ku ndër të tjera foli edhe për eksperiencën më të keqe të jetës së tij.

Për këtë, ai tregoi se e ka përjetuar pasi u bë pjesë e reality show-t të njohur, “Big Brother VIP Albania 2”.

“Sa dorë të dha Big Brother-i“, u pyet Genti.

“Big Brother-i ma dha një dorë por ma dha këtu mbrapa kokës.

Eksperienca më e keqe e jetes time.

Ta them sinqerisht.

Nëse do thoja për “Dancing With The Stars”, që ka qenë një nga eksperiencat që kam shijuar më shumë, Big Brother-i është me e keqja.

Sepse nuk flas për pritshmëritë që kisha, por nëse te DWTS ndejta 6 javë, te BBV mu lutën 1 muaj dhe ndejta 3 javë”, tha aktori.

Shiko videon:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MCN TV (@mcntv.al)

Nga rubrika