Web Analytics

Elhaida Dani dhe Ledian Agallijaj së shpejti prindër?

Botuar nga: InfoKosova

Këngëtarja Elhaida Dani dhe balerini Ledian Agalliu po shijojnë pushimet në Romë.

Elhaida ka postuar disa foto, mes të cilave edhe një foto me 3 pjata makarona.

“Jemi dy , por hamë sa për tre” shkruan Elhaida me shaka, por mos vallë kjo është një shenjë se këngëtarja është shtatzënë?

Ne urojmë që po!

Shiko postimin:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Elhaida Dani (@elhaidadani93)

Të FUNDIT