Web Analytics
E martë, 28 Maj, 2024
16.9 C
Pristina

Elita sikur të mos i kishte lindur dy fëmijë, shfaqet në super-formë me veshje lëkure

Elita Rudi është një ndër moderatoret më të njohura dhe më të dashura për publikun.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në fotografinë e fundit, moderatorja e njohur shihet me veshje lëkurë.

Ajo po duket në super-formë, sikur mos t’i kishte lindur dy fëmijë./ORAinfo/

Shiko foton:

Të fundit