Web Analytics
BallinaSHOWBIZEnca lajmohet e ‘zveshur’ nga dhoma e gjumit, riçipetat më nuk po...

Enca lajmohet e ‘zveshur’ nga dhoma e gjumit, riçipetat më nuk po ja mbajnë gjoksin!

Enca është njëra ndër këngëtaret që numëron hite të shumta.

Por kohëve të fundit ajo është distancuar nga muzika.

Megjithatë, ajo nuk është distancuar edhe nga rrjetet sociale, përcjell ORAinfo.

Ajo është mjaftë aktive në profilin e saj të ‘Instagramit’, ku edhe ndan video dhe imazhe nga përditshmëria.

Enca se fundmi ka publikuar një foto ku shfaqet super provokuese.

Në këtë pamje, gjoksi i saj gati po ‘shpërthen’. /ORAinfo/

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit