Enca po hyn n’ gjynah me gjoksin që po e shtrëngon fort

Enca Haxhiu shpesh herë merë vëmendje për paraqitjet e saj ku nuk mungon me poza provokuese, derisa ka linja përfekte këngëtarja komentohet edhe për ekspozimin e linjave trupore.

Artistja 26 vjeçare ka disa ditë që është duke i shijuar pushimet në bregdet dhe po ndanë imazhe të ndryshme me ndjekësit në Instagram.

Derisa këto të fundit marrin vëmendje derisa gjoksi i saj është në fokus për shkak të veshjes që i thekson.

Ndryshe, ajo ka kohë që është larguar nga projektet muzikore duke u marë më shumë me veten./Kosovarja/