Web Analytics

Enca zhvishet në temperaturë minus 10 gradë

Botuar nga: InfoKosova

Këngëtarja ka postuar një pozë provokuese për ndjekësit e saj.

Në imazhin e publikuar shihet e veshur me një bodysuit me ngjyrë të zezë teksa ka ekspozuar këmbët.

Enca se ka lënë më kaq, ajo ka vënë në plan të parë edhe ekspozimin e gjoksit.

Sipas fotos nuk duket se e ka ndjerë të ftohtit.

Enca po vazhdon te rrij jo aktive ne muzik duke mos publikuar kenge dhe hite te reja.

Ajo kohene fundit eshte me shume aktive ne duke publikuar fotografi me pull te kuqe ne linkun e per te rritur.

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT