Web Analytics

Engji e do shumë jetën e shtrenjtë, shikoni darkën super-luksoze që po ha sonte

Botuar nga: InfoKosova

Engjëllusha Salihu është vajza e këngëtares së njohur, Shyhrete Behlulit.

Ajo ka kohë që ka nisur të ushtrojë profesionin e këngëtares dhe po ia del shumë mirë.

Engji është shumë aktive edhe në rrjetet sociale, ku ka një numër të madh ndjekësish.

Përmes fotografisë së fundit ajo ka treguar darkën luksoze që po e ha sonte./ORAinfo/

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

630,627FansaPëlqeje
27,997NdjekësitNdjek
992NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Të FUNDIT

x