Web Analytics

Engji shkon në dasmë e veshur me fustan të ngushtë, ‘harron’ të vesh të brendshme!

Engjellusha Salihu është vajza e këngëtares së njohur, Shyhrete Behlulit.

Ajo ka kohë që ka nisur të ushtrojë profesionin si të nënës së saj dhe po këndojnë së bashku ka do që shkojnë.

Ndonëse në fillimet e saj është përfolur shumë edhe për jetën e saj private të cilën e mbanë shumë privatisht, ajo shumë është komentuar edhe për pamjen e saj.

Ajo sonte ka publikuar disa pamje ku tregon se ka shkuar në dasmë.

E veshur me fustan të ngushë, Engji zbulon se nuk ka veshur fare riçipeta, ndërsa barku i saj ‘pet’ merr gjithë vëmendjen.

Kaq provokuese nuk e kemi parë kurrë ‘sugaricën’ e Shyhrete Behlulit.

Shiko foton:

Nga rubrika