Web Analytics

Era dhe i dashuri i saj futbollist, ‘djegin’ rrjetin me foton e fundit

Botuar nga: InfoKosova

Kapiteni i Përfaqësueses së Kosovës, Amir Rrahmani nuk u grumbullua me Kosovën për ndeshjen e së dielës kundër Izraelit në “Fadil Vokrri”.

Ai u konsiderua shumë i rëndësishëm për ndeshjen që Napoli e luan në fundjavë me Torinon.

Përkundër shumë angazhimeve me klubin, Rrahmani po kalon kohë me të dashurën, yllin e muzikës, Era Istrefi.

Ndryshe, muaj më parë dyshja e njohur kanë konfirmuar lidhjen e tyre të dashurisë përmes disa fotografive në Instagram.

Shiko foton:

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,163,351FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT