Web Analytics

Erjola ia thot në sy Romeos “Historia e juaj me Heidin, po me ngjason me atë të Donaldit dhe Beatrixes”, ky ishte reagimi i tij

Botuar nga: InfoKosova

Debatet e ashpra nuk munguan as këtë prime ku ishin mes Erjoles dhe Romeos.

Pas një ftohje mes Romeos dhe Heidit, Erjola shprehet se “Kjo historia e Romeos dhe Heidit po përsëritet si ajo e Donaldit me Beatrixes, dhe ky po luan me ndjenjat e një vajzës”.

Nga kjo deklaratë nuk u pajtua as moderatori i këtij edicioni të ‘BBVA’ Ledion Liço, shkruan “Kosovarja”.

Madje Romeo mbeti i habitur nga kjo deklarat.

Të FUNDIT