Web Analytics

Është mbi 40 vjeçe, Shota bënë deklaratën e fortë “Burrin s’kom qejf me gjetë në…”

Aktorja Shota Baraliu ka qenë e ftuar në emisionin Canape të Shpend Lipës në T7

Derisa ka folur për burrin që ajo e do, Shota ka treguar se nuk do t’i vinte mirë që ata ta “gjente n’klube të natës”.

Kujtojme se Shota u be pjese e mediave roze qe kur u be pjese e BBVK 1 dhe deklaratave te saj thumbuese sidomos kundrejt Xhulit.

Për më shumë dëgjojeni intervistën e Shotës në T7. /Express

Shiko videon:

Nga rubrika