Web Analytics

Është nënë e dy fëmijëve, ja si duket sot “Himena”

Botuar nga: InfoKosova

Paola Rey, është njëra nga aktoret më të dashura kolumbinae.

Për publikun shqiptar, ajo u bë e famshme me rolin e “Himenes” nga Pasionet e Fshehta.

Që nga transmetimi i telenovelës kanë kaluar mbi 20 vite, dhe natyrisht edhe aktorët kanë ndryshuar.

Sot, Himena është grua e martuar dhe ka dy fëmijë, dy djem.

Ani pse është bërë mama, aktorja kolumbiane vazhdon të ketë formë shumë të mira.

Paola, sot është 42 vjçare dhe vazhdon të jetë shumë aktive në profesionin e saj./ora

Shiko foton:

Të FUNDIT