Web Analytics
E martë, 28 Maj, 2024
16.9 C
Pristina

Eskalon situata në BBVA, Erjola lag me ujë Eglën

Erjola dhe Egla janë përfshirë në një episod të pakëndshëm mëngjesin e sotëm.

Teksa Egla ka qenë në oborri ne shtëpisë, Erjola e ka lagur me ujë.

Ajo është shprehur se e bëri pa dashje, megjithatë Egla nuk e ka pritur mirë duke thënë se ishte e qëllimshme dhe për t’u hakmarrë, i ka hedhur sendet personale Erjolës në pishinë.

Shiko videon:

Të fundit