Web Analytics
BallinaSHOWBIZFansat ‘kapin mat’ Yll Limanin, reagimet e tij pas lëvizjeve të Elvana...

Fansat ‘kapin mat’ Yll Limanin, reagimet e tij pas lëvizjeve të Elvana Gjatës

Fansave nuk u kanë shpëtuar shikimet e Yllit ndaj Elvana Gjatës, dy artistët kanë realizuar së fundmi një koncert të përbashkët, ku si gjithnjë Elvana ishte veshur me shumë stil por edhe shumë terheqese.

Këngëtarja kishte zgjedhur një body blu që tregonte format e saj për tu patur zili.

Teksa po performonte me Yllin, Elvana ka terhequr me disa lëvizje duke kthyer shpinën nga ai dhe turma.

Në këtë moment, Ylli nuk ka duruar dot dhe ka bërë disa shprehi në fytyrë që u shoqëruan me brohoritje teksa janë bërë virale në rrjetet sociale. Dhe sigurisht njerëzit i japin të drejtë- Elvana është Elvana./panorama

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit