Web Analytics

Fejohet analisti Astrit Gashi, me gazetaren e njohur

Botuar nga: InfoKosova

Analisti Astrit Gashi i ka dhënë fund beqarisë.

Ai ka kurorëzuar dashurinë me fejesë me gazetaren Alba Merovci.

Lajmin e bëri të ditur me anë të një postimi në “Instastory” teksa shihet edhe unaza e veçantë që ka përzgjedhur për këtë moment emocionues.

Kujtojmë që analisti dhe gazetarja do të martohen këtë verë.

Shiko foton:

Të FUNDIT