Web Analytics

Fero, biznesmeni më i sukseshëm në Kosovë

Nga: InfoKosova

Reperi nga Gjilani, së fundi është bërë edhe pjesë e botës së biznesit, duke hapur një lokal në qytetin e tij.

Fero, në intervisten dhënë revistes “Kosovarja” dhe “Fama Event”, ka thënë me bindje se në të ardhmen e sheh vetën si biznesmen.

Në pyetjen se si e sheh vetën në të ardhmen, Fero është përgjjgjur duke thënë: “Si biznesmeni më i sukseshëm në Kosovë”.

Ndryshe Fero se fundi ka hapur edhe nje lokal ne Gjilan dhe ndoshta nga aty e morri insirimin per te qene biznesmeni me i suksesshem ne vend.

RRJETET SOCIALE

630,393FansaPëlqeje
28,011NdjekësitNdjek
992NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT

Fero, biznesmeni më i sukseshëm në Kosovë

Nga: InfoKosova

Reperi nga Gjilani, së fundi është bërë edhe pjesë e botës së biznesit, duke hapur një lokal në qytetin e tij.

Fero, në intervisten dhënë revistes “Kosovarja” dhe “Fama Event”, ka thënë me bindje se në të ardhmen e sheh vetën si biznesmen.

Në pyetjen se si e sheh vetën në të ardhmen, Fero është përgjjgjur duke thënë: “Si biznesmeni më i sukseshëm në Kosovë”.

Ndryshe Fero se fundi ka hapur edhe nje lokal ne Gjilan dhe ndoshta nga aty e morri insirimin per te qene biznesmeni me i suksesshem ne vend.

RRJETET SOCIALE

630,393FansaPëlqeje
28,011NdjekësitNdjek
992NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Të FUNDIT