Web Analytics

Fifi shpërthen në lot gjatë provave në DWTS: Mendojnë që po viktimizohem

Gjatë provave në “Dancing With The Stars”, Fifi u përlot me rrëfimin për djalin e saj.

“Nuk dua të flas për djalin, se sa herë flas, njerëzit mendojnë që po viktimizohem”, u shpreh ajo mes lotëve.

Ndërsa pas performancës në skenë, ku së bashku me Gracianon, kërcyen në ritmet e këngës së Alban Skënderaj,“Mbretër pa kurorë”, Olta e këshilloi Fifin të mos bëjë gabimin e saj:

Olta Gixhari: Djalin ta kesh me jetë dhe të sugjeroj të mos bësh gabimin që kam bërë unë, që të mos flasësh kur ta ndjesh me shpirt.

Shiko videon:

Nga rubrika