Web Analytics
BallinaSHOWBIZFifi sjell foto duke e puthur Adisi, derisa befason me fjalët për...

Fifi sjell foto duke e puthur Adisi, derisa befason me fjalët për të

Ata janë një çift që po kalojnë një romancë të bukur dashurie, Fifi dhe Adisi prej disa kohësh po shijojnë historinë e tyre dhe nuk ngurrojnë që të ndajnë edhe në rrjete sociale momente me njëri tjetrin.

Së fundmi Fifi ka publikuar një foto në Instastory, ku shihet teksa e përqafon Adisin dhe i ka dedikuar disa fjalë tepër të ndjera.

“Ti erdhe si shiu në jetën time, e ma shpërlave dhimbjen”, ka shkruar këngëtarja.

Fifi duket se pelqen qe ta shpreh hapur dashurine qe ka per te dashurin e saj.

Nuk jane te rralle kur ajo ben dedikime te tilla te ndjera.

Duke qene nje nga kengetaret e tekstshkrueset me te pelqyera, tekstet e saj prekin zemrat e publikut gjithmone.

Adisi dhe Fifi po kalojn shume kohe me njeri tjetrin.

Se paku keshtu duket nga fotot qe sjellin ne rrjetet sociale ku i shohime dhe duke udhetuar bashke.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit