Web Analytics

Fisnik Syla e harron Fjolla Morinen, prezanton ‘të dashurën’ e re

Botuar nga: InfoKosova

Dukeshin sikur po dashuronin marrëzisht njeri-tjetrin, megjithate kjo lidhje nuk zgjati shumë, shkruan InfoKosova.

Këngëtarja Fjolla Morina, pas ndarjes nga Fisnik Syla, ka vazhduar jetën e saj duke u marr më shumë me bisnizin e saj.

Të njëjtën gjë e ka berë edhe Fisnik Syla, ky i fundit shpesh herë është fotografuar duke shijuar jetën e tij edhe me pushime të ndryshme.

Së fundi ka publikuar një video teksa lëmon flokët e një paruke dhe prezanton si “të dashur”./InfoKosova/

shiko videon:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT