Web Analytics

Fjolla Morina pozon me trëndafila të kuq në veturë luksoze, nxitë dyshime për një lidhje të re

Fjolla Morina po vazhdon të ‘çmend’ rrjetin me poza në rrjetet sociale, vazhdimisht kujdeset t’i theksoj linjat trupore bombastike.

Minuta më parë në llogarinë e saj në Instagram ndau dy poza superseksi në një veturë super luksoze.

Aty ka pozuar me tullumbace dhe një buqetë me trëndafila të kuq.

Sa i përket jetë private, këngëtarja kohë më parë ishte me Fisnik Sylën me të cilin i dha fund martesës muaj më parë.

Shiko Foton:

Nga rubrika