Web Analytics
E diel, 16 Qershor, 2024
24.8 C
Pristina

Fjolla Morina ulet dhe ja kthen të pasmet ‘gjigante’ kamerës

Fjolla Morina arrin të marë vëmendje gjithnjë me shfaqjet e saj.

Në një set fotografik të radhës këngëtarja ka bërë mbishkrimin ku është shfaqur me poza mjaft provokuese.

Veshur me një fustan të shkurtër me poza nga prapa artistja dukej mjaft bukur derisa kishte mbledhur flokët me gërsheta.

“Mos më studio, nuk do të diplomohesh”, kishte zgjedhur të shkruante nën imazhet ku mori mijëra pëlqime dhe komente.

Nga rubrika