Flaka Krelani ‘flakë’ pa të brendshme

Këngëtarja e njohur nga Gjakova, Flaka Krelani, është mjaft e ndjekur nga fansat në rrjetet sociale.

Shpesh, ajo ndan me ndjekësit fotografi të ndryshme nga përditshmëria, gjersa nuk mungojnë edhe imazhet provokuese.

Të tilla janë dhe imazhet e publikuar dhe ditën e sotme nga këngëtarja në Instastoryn e saj.

Ajo shfaqet me një fustan me ngjyrë floriri ku e çarë e saj shkon deri sipër ndërsa në pjesën e sipërme ajo shfaqet pa reccipeta teksa tregon gjoksin e saj.

Me pak fjalë Flaka është flak në këto foto: