Web Analytics

Gani Gërmia e puth LIVE Faruk Statovcin, ja reagimi i tij

Ish-banori i Big Brother Vip Kosova, Gani Gërmia ishte i ftuar mbrëmë në emisioni “Dueli Sportiv” që udhëhiqet nga Ndrec Gjonaj dhe Kadrije Canolli.

Derisa ishte duke folur njëri prej të ftuarve, Visari, i njohur si Gani Gërmia, zgjohet në këmbë dhe e puth në kokë analistin, Faruk Statovci.

Më poshtë, video:

Nga rubrika