Web Analytics

Gani Gërmia tregon pse refuzoi operacionin falas të veshëve

Banori i Big Brother VIP Kosova, Gani Gërmia, ka bërë një bisedë me banorët e tjerë të shtëpisë.

Aktori i humorit ka treguar se njëherë i është ofruar një operacion falas i veshëve.

Gania tregoi se nuk ka pranuar ndërhyrje, pasi që nuk e ka kompleks dhe e pranon ashtu siç e ka krijuar Zoti.

“E ki pa pagesë, paske nevojë me i palu vesht më tha doktoresha.

I thash po don me më ba ma të bukur se qysh më ka kriju me centimetra Zoti qysh ka dasht vet a?”

“Unë jam shumë okej.

Unë larg koftë nëse e boj një ndërhyrje të tillë, veç nëse boj naj aksident“, u shpreh tutje Visar Dërmaku.

Shiko videon:

Nga rubrika