Web Analytics

‘Gania ta ka dhanë fitoren’, Lumbardhi nervozohet keq me fansat (VIDEO)

Botuar nga: InfoKosova

Sot fituesi i edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova, Lumbardh Salihu është takuar me fansat e tij në qytetin e tij të lindjes në Viti.

Ai qysh dje njoftoi se sot do të dilte për kafe në Viti së bashku me Kader Kicën, me të cilën është në lidhje dhe e takoi pikërisht në shtëpinë e “Vëllait të Madh”

E në këtë takim me qytetarët ata kanë dhënë detaje ekskluzive për jetën e tyre duke thënë se do të bashkëjetojnë, por ku?

Për më shumë ndiqni videon:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT