Web Analytics
BallinaSHOWBIZGanimete Musliu i pajton Remzie Osmanin dhe Mihrije Brahën?

Ganimete Musliu i pajton Remzie Osmanin dhe Mihrije Brahën?

Artistet shqiptare Remzie Osmani dhe Mihrije Braha, janë komentuar mjaft shumë në media gjatë kësaj periudhë.

Këtë vëmendje këngëtaret e morën pas deklaratave të tyre lidhur me mos ftesën e Remzies në fejesën e djalit të Mihrijes.

Remzija pati deklaruar se Mihrija nuk e ka ftuar ne fejesen e djalit te saj.

Ndersa thoshte se shpreson qe do ta therras ne dasme, pasi kjo e ka ftuar ne dasmen e djalit te saj.

Kjo video u be virale ne rrjet dhe u komentua shume gjithandej.

Ndërsa këngëtaret së fundmi i komentoi edhe deputetja e Kuvendit të Kosovës, Ganimete Musliu.

Ajo ndër tjerash tha se i ka pajtuar artistet.

Për ta parë deklaratën e saj ndiqeni videon nga minuta 03:33./Lajmi/

Shiko videon:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit