Web Analytics

Gazetari zbulon ‘sekretin’ e ish-konkurrentes së “BBV3”: Ajo është në lidhje me shokun e Bardhit

Botuar nga: InfoKosova

Gjatë qëndrimit të saj në shtëpinë e BBV3, Dea Vieri zbuloi se nuk ishte në nje lidhje dashurie, mirëpo së fundmi moderatori i programit “E Diell”, ka zbuluar sekretin e ish-banores.

Edi Manushi ka treguar se i dashuri i Dea Vieri, është shoku i Bardhit, duke zgjedhur të mos japë më shumë detaje për të.

Gjatë rubrikës “Trotuar” në “E Diell”, ai tha: Lajm i fundit për Dean, është ky dhe vetëm ky… ajo është në lidhje me shokun e Bardhit.

Kaq për momentin, nuk flas dot më shumë.

“Më falni… as unë nuk e dija këtë”, u shpreh Dea duke qeshur.

Të FUNDIT